Finansinio raštingumo pamoka

Gruodžio 6 ir 7 dienomis trečiokai ir ketvirtokai turėjo integruotą matematikos ir finansinio raštingumo pamokas, kurias vedė SEB banko padalinio atstovė Jurgita Skerienė. Mokiniai sužinojo pinigų atsiradimo istoriją, kaip ir kuom senovėje žmonės atsiskaitydavo už prekes. Nuo senovės atsiskaitymo būdų perėjo prie dabarties ir sužinojo, kokiais dar pinigais šiais laikais atsiskaitome. Dalijosi sava patirtimi, iš kur galima gauti pinigų.  Taip pat mokiniai pasakojo, kaip jiems pavyksta uždirbti pinigų, kam ir kodėl juos reikia taupyti.

Žaisdami žaidimą, susipažino su kitų šalių valiutomis ir bandė atspėti, ar pavaizduota valiuta yra tikra. Atlikdami užduotį, analizavo, ar pavaizduotas piešinys atitinka norus ar poreikius. Išsakė savo svajones ir pateikė pavyzdžių, kaip jas gali įgyvendinti. Pasidarė savo svajonių taupyklę – ir bankinę kortelę, ir banknotą.