Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)

Informacija apie atnaujintas ugdymo programas, kompetencijų ir Vaiko raidos aprašai: Mokykla 2030

Kodėl atnaujinamas ugdymo turinys?

Ugdymo turinys atnaujinamas remiantis švietimo būklės analize.

Nuolat kintantis pasaulis, globalizacijos iššūkiai, pokyčiai darbo rinkoje, ugdymo varomąja jėga tampantis problemų sprendimas, atradimai, mokymasis tyrinėjant ir aktyvus mokinių dalyvavimas procese kelia naujus iššūkius ugdymo turiniui. Todėl, atsižvelgus į visuomenės poreikius, mokinių pasiekimų rezultatus, pedagogikos mokslo naujoves ir iššūkius švietimui, būtina ugdymo turinio kaita.

Atnaujinamo ugdymo turinio pagrindiniai principai: kompetencijomis grįstas ugdymas, atitiktis vaiko raidos tarpsniams, tarpdalykinė integracija, atskirų integruojamųjų programų integracija ir mokytojo pasirenkama 30 procentų ugdymo turinio dalis.

Atnaujintos bendrosios programos

ATNAUJINAMO UGDYMO TURINIO ĮGYVENDINIMO IR KOORDINAVIMO MOKYKLOS KOMANDA:

Stepanija Petkuvienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, – pirmininkė;
Stanislovas  Ivanauskas – direktorius, narys;
Birutė Tilvikienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, – narė;
Vitalija Gladiševa – mokytoja, narė;
Raimondas Laurinaitis – mokytojas, narys;
Jurgita Pakarklienė – mokytoja, narė;
Irena Platakienė – mokytoja, narė;
Angelė Venckienė – mokytoja, narė;
Raminta Venckienė – mokytoja, narė;
Kristina Norkutė – mokytoja, narė.