Informacijos ekspertai

Gruodžio 15 ir 16 dienomis bibliotekoje – informaciniame centre vyko edukacija „Informacijos ekspertai“.

Mokyklos penktokai mokinosi ieškoti informacijos, naudotis įvairiais informaciniais šaltiniais, sužinojo, kokie faktai yra patikimi ir kokius reikia tikrinti, mokinosi glaudinti ir teisingai pateikti surinktas žinias, bandė aiškintis, kaip nepažeisti autoriaus teisių, naudojant informaciją savo darbuose.

Mokiniams buvo pasiūlyta surinkti kuo daugiau faktų apie pasaką „Eglė žalčių karalienė“. Vaikai mokėsi dirbti grupėse, atliko jiems skirtas užduotis ir stebėjosi, kiek daug ir kokios netikėtos informacijos apie pasaką pavyko rasti bibliotekoje, naudojantis įvairiais informacijos šaltiniais.

Pamokos mokiniams labai patiko. Išeidami iš bibliotekos vaikai išreiškė norą sudalyvauti panašiose edukacijose ateinančiais metais.