Mokinių priėmimas

Atnaujinta 2023-05-23

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PLUNGĖS „RYTO“ PAGRINDINĘ MOKYKLĄ TVARKOS APRAŠAS

Mokinių priėmimas bus vykdomas vadovaujantis
MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠU, patvirtintu Plungės rajono savivaldybės tarybos 2021 m. lapkričio 25 d. sprendimu Nr. T1-282.

Susipažinti su aprašu galite čia.

Prašymų mokytis Plungės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose teikimo grafikas

Tėvai pildo (koreguoja) prašymusSiunčiami pranešimai (kvietimai) dėl mokyklos lankymoTėvai tvirtina kvietimus (kreipiasi į mokyklas dėl sutarties sudarymo)
Vasario 1 d. – gegužės 16 d.Gegužės 27 d. Gegužės 30 d. –  birželio 10 d.
Birželio 20 d. – liepos 4 d.Liepos 7 d.(į laisvas vietas kviečiami mokiniai, gyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje)Liepos 8 d. – liepos 21 d.
Liepos 22 d. – rugpjūčio 23 d.Rugpjūčio 24 d.(į likusias laisvas vietas gali būti kviečiami mokiniai, negyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje)Rugpjūčio 25 d. – rugpjūčio 31d.

Atvykstančių mokinių priėmimas 2023 m.