Mokinių priėmimas

Atnaujinta 2024-04-08

MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PLUNGĖS „RYTO“ PAGRINDINĘ MOKYKLĄ TVARKOS APRAŠAS

Mokinių priėmimas bus vykdomas vadovaujantis
MOKINIŲ PRIĖMIMO Į PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠU, patvirtintu Plungės rajono savivaldybės tarybos 2021 m. lapkričio 25 d. sprendimu Nr. T1-282.

Susipažinti su aprašu galite čia.

PRAŠYMŲ MOKYTIS PLUNGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE TEIKIMO GRAFIKAS 2024-2025 MOKSLO METAMS

Tėvai pildo (koreguoja) prašymusSiunčiami pranešimai (kvietimai) dėl mokyklos lankymoTėvai tvirtina kvietimus (kreipiasi į mokyklas dėl sutarties sudarymo)
Vasario 1 d. – gegužės 17 d.  Gegužės 27 d.  Gegužės 28 d. – birželio 10 d.
Į I–II g klases Plungės „Saulės“ gimnazijoje
Vasario 1 d. – gegužės 17 d.
Liepos 1 d.Liepos 2 d. – liepos 15 d.
Birželio 19 d. – liepos 3 d. (išskyrus į Plungės „Saulės“ gimnazijos I–II g klases)Liepos 8 d. (į laisvas vietas kviečiami mokiniai, gyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje)  Liepos 9 d. – liepos 22 d.
Liepos 29 d. – rugpjūčio 21 d.Rugpjūčio 23 d. (į likusias laisvas vietas gali būti kviečiami mokiniai, negyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje)  Rugpjūčio 26 d. – rugpjūčio 31 d.