„RŪTA – ŽALIOJI“

Atvira pamoka 9–10 klasių mokiniams

Šių metų  lapkričio 30 d. mokyklos aktų salėje vyko  integruoto patyriminio projekto pristatymas – atvira pamoka, kurios tikslas ugdyti mokinių pažinimo, kūrybiškumo ir kultūrines kompetencijas organizuojant patirtines ugdymo(si) veiklas.

Savo patyriminius-kūrybinius projektus pristatė 8 – 10 klasių mokiniai, kurie analizuodami pasirinktą temą „Rūta žalioji“ mokėsi tyrinėti, eksperimentuoti, kurti,  spręsti atsiradusias problemas skirtingų dalykų kontekstuose – etikos, lietuvių kalbos, istorijos, biologijos, chemijos, informacinių technologijų, dailės, muzikos, technologijų. Pamokoje  veikė parodos, vyko filmuotos ir surinktos medžiagos pristatymai, interaktyvi veikla išaiškinant trumpo konkurso nugalėtojus. Pamoką užbaigė  įsteigti prizai – padėkos raštai ir pačių mokinių rūtos motyvais kepti sausainiai bei linksma 5 klasių moksleivių daina.

Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams aktyviai ir kūrybiškai įsijungusiems į šią patyriminę veiklą.

Integruoto patyriminio projekto „Rūta – žalioji“ atvira pamoka 9–10 klasėse

Projekto iniciatorė ir koordinatorė
technologijų mokytoja Irena Platakienė.