Džiaugiamės pergalėmis!

Kovo 21 dieną Plungės r. Liepijų mokykloje vyko „Mažasis golfas“ varžybos Liepijų mokyklos taurei laimėti. Mūsų mokyklos antrokai (Aušrinė Černevičiūtė, Rapolas Pušinaitis, Radvilė Jokužytė, Marius Kniukšta, Vytas Navalinskas, Gabija Kniukštaitė) tarp 1-2 klasių užėmė 1-ąją vietą , o ketvirtokams (Andrėjai Golubevai, Ievai Birškytei, Matui Narkui, Elijui Kunickui, Dominykui Rankauskui) tarp 3-4 klasių pavyko iškovoti 2-ąją vietą. Žaidėjams reikėjo įveikti net šešias estafetes. Buvo daug jaudulio ir nerimo, bet džiaugiamės, kad mokiniai suvaldė savo emocijas ir pademonstravo taiklumą. Visi grįžo su puikiomis dovanomis: taurėmis, medaliais, atminimo dovanėlėmis – golfo kamuoliukais, knyga „Lietuva atrado golfą, golfas – Lietuvą“, lininiais maišeliais, sveikuoliškais skanėstais ir kelialapiu į pažintinę golfo pamoką tikrame golfo aikštyne.

Esame dėkingi Liepijų mokyklos pradinių klasių mokytojai Vitalijai Lukavičienei už svetingą priėmimą ir suorganizuotas puikias varžybas, stipriems varžovams už norą nepasiduoti iki paskutinės minutės bei rėmėjams už dovanas. Dovanas įteikė mokyklos direktorė Erika Laurinaitienė ir atvykęs Lietuvos Golfo federacijos atstovas Julius Krasovskis.

Mokinius varžyboms ruošė mokytojos Kristina Riaukienė ir Rasita Paulauskienė.