Kultūra – tai raktas į kūrybišką gyvenimą

Lapkričio 10 dieną mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai turėjo galimybę susitikti su  žinomu renginių ir TV laidų vedėju R. Žiogu. Pasakodamas savo gyvenimo istoriją, R. Žiogas pabrėžė tuos savo gyvenimo momentus, kurie paskatino jį nugalėti savo baimes, padėjo įveikti iškilusius iššūkius bei išgryninti vertybes. Kalbėdamas jis siekė motyvuoti jaunimą susikurti savo tikslus ir, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties ir aplinkos, jų siekti.

Visi pritartų, kad jo klausytis buvo be galo įdomu, o jo gyvenimo istorijos privertė daugelį ne tik juoktis, bet ir susimąstyti. Jis kalbėjo labai motyvuojančiai, naudojo jaunatviškų terminų, kurie mokinius dar labiau įtraukė į paskaitą. Iš salės didžioji dalis jų išėjo su motyvacija gyvenime siekti geriausio ir nebijoti bandyti ar pralaimėti, nebijoti ateities iššūkių.