Prizinės vietos rajoniniame „Žemaitiškų skaitymų“ konkurse

Kalba yra didis tautos paminklas. Jos dėka mes galime bendrauti su kitais, dalytis mintimis. Mūsų kalba turtinga ir tarmėmis. Viena seniausių yra žemaičių tarmė. Žemaičiai labai vertina savo gimtąjį žodį, laikosi savo tarmės. Lapkričio 16 d. Plungės viešojoje bibliotekoje vyko rajoninis „Žemaitiškų skaitymų“ konkursas. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai:

• 2c klasės mokiniai: Amanda Astrauskaitė ir Dovydas Malakauskas (mokytoja Irena Šarkauskienė);
  • 3a klasės mokinės: Tėja Gudaitė, Morta Novoruckytė ir Dainora Mazrimaitė (mokytoja Edita Morkienė);
  • 4 a klasės mokinys Justas Kulikauskis (mokytoja Vaidilutė Liatukienė).

Morta Novoruckytė rajone laimėjo II vietą.

Konkurse dalyvavo ir 8a klasės mokinė Akvilė Arlauskaitė. Jos mokytoja Jurgita Pakarklienė. Akvilė sužavėjo klausytojus Adelės Daukantaitės tekstu „Babūnelės šmuots“ ir užėmė I-ąją vietą.

Sveikiname prizinių vietų laimėtojas ir jų mokytojas!