EDUKACINĖ PARODA „TAUTODAILĖS MARGINIAI“

Spalio 25  dieną, mokyklos  1-ojo aukšto fojė  pristatyta kilnojama edukacinė paroda „Tautodailės marginiai“, kurią paruošė Plungės rajono dailės ir technologijų mokytojai ir jų mokiniai.

Paroda skirta 2021-iems, Marijos Gimbutienės, kuri laikoma viena iš įtakingiausių pasaulio archeologų, savo tyrimuose sujungusia archeologiją, lingvistiką, etnologiją ir religijotyrą bei pakeitusia Senosios Europos kultūros priešistorės sampratą, metams paminėti.

Parodoje mokiniai turi galimybę susipažinti su  pagrindiniais tautodailės žanrais, medžiagomis ir technikomis bei galimomis meninės išraiškos galimybėmis.

Parodą apipavidalino mūsų mokyklos 9–10 klasių mokiniai, vadovaujami  mokytojos I. Platakienės, o eksponavo technologijų ir dailės mokytojai.

Paroda mokykloje veiks iki lapkričio 15 d., vėliau iškeliaus į kitas Plungės rajono mokyklas.

Mokytoja Irena Platakienė