Dešimtokų išlydėtuvės

Š. m. birželio 23 dieną „Ryto“ pagrindinės mokyklos kiemelyje rinkosi dešimtokai, jų mokytojai, tėveliai. Toks susitikimas pirmas po ilgo nuotolinio mokymosi. Šiandien šventė – pagrindinio ugdymo pažymėjimų įteikimas.

Dešimtokus daina pasitiko merginų duetas, vadovaujamas mokyt. R. Zabielienės. Nuoširdžius palinkėjimus baigusiems mokslus tarė mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas ir įteikė pažymėjimus. Šia proga merginų ansamblis, vadovaujamas mokyt. K. Kazlausko, pradžiugino visus skambia daina. Sveikinimo žodžius dovanojo buvusi pradinių klasių mokytoja A. Daukantaitė Šeškauskienė, klasių vadovės J. Mieliauskienė, J. Vaitkuvienė, G. Bumblytė, devintokai. Padėkos žodžius tarė, gėles mokytojams ir auklėtojoms dovanojo ir patys dešimtokai. O devintokams perskaitė ir įteikė savo testamentą, paskirstydami per 10 metų sukauptą turtą.

Renginys užbaigiamas bendra nuotrauka, kuri liks kaip prisiminimas apie greit pralėkusius metus šioje mokykloje. Geros kelionės jums, dešimtokai!