Mokinių įspūdžiai apsilankius Klaipėdos profesinio ugdymo mokyklose

(mokinių kalba netaisyta)

Labiausiai patiko Klaipėdos Turizmo mokykloje. Žaidėme žaidimus už mažus prizus, taip pat buvo galimybė išsikepti blynus bei sužinoti, kaip lengvai papuošti desertinę lėkštę, taip pat darėmės kokteilius ir buvo galimybė pabūti barmenu.
Eglė P.

Labiausiai patiko „Klaipėdos Turizmo Mokykla“. Labai įdomiai papasakojo, sužinojome įvairių dalykų, galėjome  patys pasidaryti kokteilius, išsikepti blynus 🙂
Rugilė L.

Labai patiko Klaipėdos Turizmo mokykla. Labai aiškiai papasakojo apie profesijas, išmėginome  virėjo profesiją, taip pat gamino blynus, išmėginome barmeno profesiją, gaminome kokteilius.
Rasa P.

Sužinojau apie įvairias profesijas, kaip elektrikas, santechnikas, kirpėjas. Buvo itin įdomu sužinoti apie jūreivininkystę – kaip tokiai profesijai ruošiamasi. Taip pat buvo smagu praktiškai išbandyti barmeno ir virėjo darbus.
Vakaris V.

Visose mokyklose patiko, bet labiausiai Lindenau. Sužinojome daug profesijų kurias ugdo aplankytos mokyklos.
Simonas M.

Visose mokyklose buvo įdomu, apvaikščiojome kabinetus, kuriuose mokosi mokiniai, taip pat galėjome ir patys pasibandyti, kas mus domino. Modestas Š.

Ši diena buvo įdomi ir naudinga. Keliavome į tris profesines mokyklas. Labiausiai patiko turizmo mokykla, nes ten gavome progą atlikti šiek praktikos: kepėme blynus, darėme kokteilius. Kitose mokyklose sužinojome apie jų siūlomas profesijas ir pačias mokyklas. Diena praėjo smagiai ir turiningai.
Viltė Ž

Ši diena buvo labai turininga, turėjome galimybę aplankyti net tris Klaipėdos mokyklas, bet įdomiausia buvo Klaipėdos turizmo mokykloje, ten ne tik pasakojo, bet ir gavom galimybę patys tai pabandyti. Buvo labai smagi patirtis.
Rasmina D.

Visos mokyklos, kurias aplankėme, buvo įdomios, bet įdomiausiai buvo Klaipėdos turizmo mokykloje. Ten mus nusivedė į virtuvę ir leido patiems pasigaminti blyną bei jį pasipuošti.
Gabija D.

Buvo įdomu sužinoti apie tai, ką galima veikti kitose mokyklose ir kokias profesijas galime pasirinkti.
Vestas M.

Man asmeniškai labiausiai patiko Klaipėdos Turizmo mokykla. Ten galėjome patys patirti jų siūlomas profesijas ir tai padarė šią patirtį labai įdomia.
Žygimantas B.

Man labiausiai patiko Klaipėdos turizmo mokykloje, ten ne tik mums pasakojo, bet ir leido patiems pabandyti išsikepti blyną, bei išsiplakti kokteilį, buvo šauni diena, manau daugeliui palengvino sprendimą dėl vienuoliktos klasės.
Nojus J.