CLASSROOMSCREEN

CLASSROOMSCREEN – tai nemokamas klasės valdymo ekranas (LIETUVIŠKAI!). Tai paprastai valdoma priemonė, turinti įvairių svarbiausių skaitmeninių įrankių, palengvinančių klasės valdymą, inicijuojant tam tikras veiklas. Šią priemonę galite demonstruoti  visai klasei per projektorių.

Klasės valdymo ekrano įrankiai: laikrodis, laikmatis, šviesoforas, darbo simboliai, teksto, piešimo bei QR kodo langeliai, mokinio vardo parinkimas bei garso lygio matuoklis. Taip pat galima pasirinkti fono spalvą ar paveikslėlį iš siūlomos bibliotekos arba įterpti savąjį. CLASSROOMSCREEN (https://classroomscreen.com/) turi galimybę pakeisti kalbą, taip pat ir į lietuvių.

Pamokos pabaigoje galite klasės ekraną pakeisti į pamokos vertinimo ekraną. Mokiniai pamokos pabaigoje gali įvertinti pamoką priėję prie mokytojo kompiuterio ar planšetės ir paspaudę atitinkamą vertinimo mygtuką. Vertinimo rezultatai gali būti demonstruojami sinchroniškai arba parodomi visiems balsavus.

Šį įrankį sukūrė mokytojas iš Nyderlandų, kai nerado atitinkamos paprastos priemonės klasei valdyti.

Ekrano valdymo INSTRUKCIJA PDF formatu.

Kaip valdyti CLASSROOMSCREEN, pateikta vaizdo įraše:

VIDEO

Jei naudojantis klasės ekrano priemone kiltų klausimų, reikėtų pagalbos ar tiesiog norėtumėte pasidžiaugti savo patirtimi, rašykite komentaruose arba kreipkitės žinute spausdami mygtuką – KLAUSK 🙂