Aukštųjų mokyklų mugė. Mokinių refleksija

Karina R.: Mane sudomino įvairių profesijų pasirinkimas. Labiausiai domino meno srities stendai ir profesijos. Klausiausi, kaip išsilavinimas keičiasi ir koks bus ateity, taip pat klausiausi, kaip keičiasi maisto produkcija ir daugėja technologijų, leidžiančių padaryti maistą lengviau. Ši mugė padarė didelį įspūdį ir labai norėčiau dar kartą apsilankyti tokioje mugėje.

Nedas G.: Mane sudomino didelis profesijų pasirinkimas, aplankiau beveik visus stendus. Įspūdį padarė labai gerą. Naudingiausia buvo, kad papasakojo plačiau apie visas profesijas ir buvo lengviau išsirinkti profesiją, kuri patinka.

Emilija A.: Mugėje buvo daug įvairiausių universitetų, profesinių mokyklų, kurios leido iš arčiau susipažinti ir sužinoti, kur galėčiau studijuoti. Taip pat buvo įdomu pamatyti ir sužinoti apie kitokius universitetus. Kadangi profesijų moko ne vien tik vienas universitetas, tad buvo didelė proga nuspręsti ,kur geriau mokytis. Mugėje žmonės buvo malonūs, padėjo, supažindino, pamokė, kad ateityje rinktis studijas būtų lengviau.

Rasa P.: Lankėmės Kaune, ten galėjome susipažinti su įvairiomis profesijomis, buvo labai naudinga sužinoti apie ten pristatytas profesijas. Labai patiko.

Orestas V.: Parodoje man patiko: viską paaiškindavo ir patardavo. Buvo daug įdomių mokyklų, apie kurias sužinojau. Sužinojau apie naujas technologijas ir profesijų sunkumus.

Otonas G.: Mugėje buvo įdomu sužinoti apie kolegijas bei universitetus. Pirmą kartą daviau interviu, tai patyriau kažką naujo.