Edukacija „Senieji amatai. Audimas”

Mūsų pradinių klasių mokiniai vyko į Plungės kultūros centrą, kur dalyvavo edukacijoje „Senieji amatai. Audimas“. Vaikai išbandė vieną iš tradicinių senųjų amatų – audimą.

Nors iš pradžių į edukaciją planavo vykti tik kelių klasių mokiniai su juos mokančiomis mokytojos, bet sužinojus, kaip šiltai, įdomiai ir įtraukiančiai vyko edukacija, neliko nei vienos pradinio ugdymo klasės, kuri nevyktų išbandyti audimo.

Mintys po edukacijos:

Vaikai buvo sužavėti, buvo net pageidaujančių lankyti šiuos užsiėmimus. Priežastis: atsipalaiduoja, pabendrauja, mokosi kažko naujo ir neįprasto.

Mokiniai daug sužinojo ir patyrė gerų emocijų edukacijos metu. Begalinė audėjų kantrybė ir geranoriškumas mokant vaikus austi, malonus šiltas bendravimas.

Mokiniai labai susidomėjo audimu. Visi labai susikaupę mokėsi ir visiems puikiai pavyko.

Labai patiko trečiokams Plungės kultūros centre edukacija „Senieji amatai. Audimas“. Mokiniai skirtingomis senovinėmis staklėmis mokėsi austi. Prisiminimui gavo išaustus audeklų gabaliukus. Nuoširdžiai dėkojame audėjoms už kantrybę, už patirtį ir gerą laiką!