LIONS QUEST mokymai Plungės rajono mokyklų mokytojams

Vienas iš Plungės rajono savivaldybės TŪM švietimo pažangos plano uždavinių – diegti rajono švietimo įstaigose socialinio ir emocinio ugdymo sistemą.

Balandžio 3 d. prasidėjo LIONS QUEST mokymai Plungės rajono mokyklų mokytojams.

LION QUEST –  gyvenimui ruošiančios programos, kurios padeda vystyti įgūdžius reikalingus mokymuisi, savęs pažinimui, bendravimui ir sprendimų priėmimui. Tai yra tyrimais grįstos programos, kurios pateikia ne tik nuoseklų ugdymo turinį, bet ir rekomendacijas, kaip integruoti socialinį ir emocinį ugdymą į visą mokyklos gyvenimą jungiant mokinius, pedagogus, šeimas ir kitus mokyklos bendruomenės narius.

Pirmieji startavo Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos, Plungės r. Liepijų mokyklos, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokytojų komandos su tęstine socialinio ir emocinio ugdymo prevencine LIONS QUEST programa „Paauglystės kryžkelės“.

Programa finansuojama #NextGenationEU lėšomis. Programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.