Vasario 16-osios minėjimas

Vasario 16-oji – pati didžiausia valstybinė šventė, primenanti Lietuvos istoriją.  Vasario 16-oji yra ypatinga, todėl ir ruošėmės  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventei taip pat ypatingai.

Besiruošdami šiai šventei visi pradinių klasių mokiniai su klasių vadovėmis puošė aplinką: iš trispalvių siūlų gamino bumbulus, kuriuos surišo į vieną juostą ir apjuosė medžio, esantį mokyklos kieme, kamieną.

Vasario 15 –osios dieną vyko šventinis minėjimas. Pradinių klasių mokiniai, džiugiai nusiteikę, pasipuošę tautiniais simboliais, rinkosi mokyklos kieme. Šventę pradėjome iškilmingai giedodami Lietuvos himną. Šventės metu atliekamos vaikų dainos, skaitomi eilėraščiai buvo skirti šiai prasmingai šventei.

Tikimės, kad ši šventė palietė vaikų širdeles ir skatino didžiuotis sava šalimi.

Pradinių klasių mokytojos Monika Memkienė ir Angelė Venckienė