Eilėraščių konkursas „Žiemos džiaugsmai“

Dar praėjusių metų gruodžio mėnesį pradinių klasių mokytojas pasiekė respublikinio konkurso „Žiemos džiaugsmai“, kurį organizuoja Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazijos kolegės, nuostatai. Mūsų mokyklos mokytojos Silva Stankuvienė, Dalia Stonkutė, Vaidilutė Liatukienė, Rasita Paulauskienė, Angelė Venckienė, Zita Gedgaudienė ir Vilma Iljinienė nusprendė su savo mokinukais kurti eilėraštukus šia tema ir sudalyvauti konkurse. Nebuvo lengva. Ne viskas rimavosi, stigo gražių žodžių, įdomių išsireiškimų. Rašėm, braukėm, taisėm, kūrėm… Ir po didžiųjų metų švenčių mūsų mokyklos vaikų eilėraštukai iškeliavo į konkurso rengėjų rankas.

Nekantriai laukėme rezultatų. Juk konkursas respublikinis. Vadinasi, ir konkurencija nebus maža.

Sulaukus rezultatų nustebome ir apsidžiaugėme. 2b klasės mokinė Smiltė Šleiniutė nugalėjo visus antrokus ir su savo eilėraštuku apie savo klasės vaikų žiemos džiaugsmus laimėjo pirmąją vietą. Mokytoja Zita Gedgaudienė. Nedaug atsiliko ir mokytojos Vilmos Iljinienės, bei jos mokinukės Evos Barauskaitės eilėraštukas, kuris tarp antrokų laimėjo antrąją vietą. Mūsų šaunieji ketvirtokai taip pat moka eiliuoti. Mokytojos Rasitos Paulauskienės mokinė Tvesta Kučinskaitė su savo kūriniu  tarp Lietuvos ketvirtokų užėmė pirmąją vietą. Sveikiname nugalėtojus! Nepastebėti neliko ir kiti dalyviai. Už sukurtus eilėraštukus ir norą dalyvauti konkurse buvo apdovanoti padėkomis. Ačiū organizatoriams.

Pradinių klasių mokytojos metodininkės Rasita Paulauskienė ir Zita Gedgaudienė

Smiltės Šleiniutės eilėraštis