Karjeros diena

Š. m. sausio 31 d. mūsų mokykloje vyko karjeros diena. Renginyje dalyvavo 5–10 klasių mokiniai.

Karjeros dienos tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis specialybėmis, darbo pobūdžiu, reikalingomis kompetencijomis ir gebėjimais, darbo įrankiais ir įranga, technologijomis, ateities perspektyvomis.

Dėkojame Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariatui, Užimtumo tarnybos prie LT SADM Plungės skyriaus Jaunimo darbo centrui, Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, UAB „Litspringas“, UAB „Padagas ir CO“, UAB ,,Constro“, UAB „AUTOALVUS“, Grožio salonui „Afroditė“, UAB „Vičiūnai ir partneriai“, UAB „Morenot Balticׅ“ už priėmimą ir supažindinimą su savo veikla, įvairiomis užimtumo sritimis, profesijų ypatumais, karjeros galimybėmis.

Mokinių refleksija:

5a, 5b, 5c – Klaipėdos apskrities vyriausias policijos komisariatas Plungės rajono policijos komisariatas

6a, 6b, 6c – Užimtumo tarnyba prie LT SADM Plungės skyrius Jaunimo darbo centras

7a, 7b, 7c – Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdyba Plungės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

8a – UAB „Litspringas“ , 8b – UAB „Padagas ir CO“ , 8c – UAB ,,Constro“, 8d berniukai – UAB „AUTOALVUS“,
8d mergaitės – grožio salonas „Afroditė“

9a – UAB „Vičiūnai ir partneriai“, 9b – UAB „Morenot Balticׅ“.