„IŠ VANDENŲ PASAULIO“

Taip vadinosi Plungės rajono dailės ir technologijų mokytojų ir jų mokinių kūrybos darbų paroda, atidaryta spalio 3 dieną Plungės Kultūros centre.  Ši paroda, skaičiuojanti  net 10-metį, yra tapusi gražia rudenine tradicija, skirta tarptautinei Mokytojo dienai paminėti.

Įdėjų ir įkvėpimo kūrybai sau ir mokiniams mokytojai semiasi iš jau aštuntus metus birželio mėnesį vykstančio  Plungės rajono dailės ir technologijų mokytojų kūrybinio plenero, kurio metu  keliaujant po Lietuvą  susipažįstama su kitų miestų mokyklų praktine – menine veikla, žymių menininkų bei tautodailininkų kūryba, dalyvaujama edukacinėse veiklose.

Parodoje mūsų mokyklai atstovavo technologijų mokytoja Irena Platakienė su 7 klasių kūrybiniais gobelenais „Iš gelmių“ ir 9 klasių dizaino darbais „Žuvys“.

Technologijų mokytoja Irena Platakienė