Meninio skaitymo konkursai

Balandžio 20 d. ,,Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvavo 37 geriausi skaitovai. Gausiausias buvo pirmokų būrys. Mažieji mokinukai labai norėjo pasirodyti, kaip raiškiai, gražiai jie moka deklamuoti. Skaitovus vertino komisijos nariai: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stepanija Petkuvienė, lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Pakarklienė ir lietuvių kalbos mokytoja Dalia Svilaitė. Daug skaitovų – didelis galvosūkis komisijai, kaip išrinkti pačius geriausius, kurie dalyvautų rajoniniame Meninio skaitymo konkurse. Į rajoninį Meninio skaitymo konkursą buvo atrinkti šie mokiniai: pirmokės Ugnė Kulišauskaitė ir Gustė Klimaitė, antrokas Nedas Rimkus, trečiokė Ema Ribakovaitė ir ketvirtokas Emilijus Grinkevičius.

Balandžio 28 d. akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje vyko rajoninis Meninio skaitymo konkursas. Visi konkurse dalyvavę skaitovai buvo apdovanoti padėkomis. Antrų klasių mokinių grupėje mūsų mokyklos mokinys Nedas Rimkus laimėjo pirmąją vietą.

Sveikiname Nedą ir jo mokytoją Silvą Stankuvienę!