Kaziuko mugė

Kovo 3 dieną mokykloje praūžė Kaziuko mugė. Mokiniai su dideliu nekantrumu laukė šios šventės, kurios metu turėjo galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius bei bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Mokinių darbeliai džiugino mugės lankytojų akis. Pirkėjai galėjo įsigyti įvairių rankų darbo suvenyrų, o smaližiai – įvairiausių skanėstų: saldainių, sausainių, vaflių, pyragų ir kitų kepinių. Pirkėjus ir pardavėjus linksmino K. Kazlausko vadovaujama liaudiška kapela bei POP grupė „Abėcėlė“, o žemaitiškais skaitiniais džiugino 4a klasės mokinė M. Novoruckytė.

Esame labai dėkingi mokinių tėveliams, kurie padėjo pasiruošti šiai nuostabiai šventei. Malonu, kad iš mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.