Lietuvos valstybės atkūrimo 105-ųjų metinių paminėjimas

Vasario 10 d. 12 val. į mokyklos aktų salę sugužėjo 5–6 klasių mokiniai bei mokytojai paminėti artėjančią Vasario 16-osios šventę – Lietuvos valstybės atkūrimo 105-ąsias metines.

9 kl. mokiniai, patyrinėję istorijos lobynus, atrado įdomių faktų apie Vasario 16-osios akto signatarus ir juos pristatė klausytojams.

Artėjančios šventės proga skambėjo eilės, muzika ir dainos, skirtos Lietuvai. Susirinkusieji klausėsi Rasminos, Jorūnės, Urtės, Ugnės, Gretos ir merginų choro dainų, Simo ir Dennio bei liaudiškos kapelos melodijų (mokyt. K. Kazlauskas).

Tos pačios dienos vakare vyresniųjų klasių mokiniai rinkosi į Mokinių tarybos organizuotą renginį „Netikėtas Valentinas“. Mokiniai atlikinėjo linksmas užduotis, dalyvavo Kahoot programėlės protmūšyje apie Lietuvos istoriją. Po renginio visi linksminosi diskotekoje.

Po šventės minėjimo, Mokinių tarybos renginio ir diskotekos mokiniai išsiskirstė pakilios nuotaikos, nusiteikę dalyvauti kituose Vasario 16-ajai skirtuose renginiuose.