Karjeros diena

Mokiniai turi išmokti konstruktyviai žvelgti į ateitį, sistemingai kaupti žinias, lavinti gebėjimus, ugdyti kompetencijas, padėsiančias motyvuotai ir atsakingai pasirinkti studijų kryptį, profesinę veiklą bei planuoti savo vietą konkurencingoje darbo rinkoje.

Šios dienos tikslas – pristatyti mokiniams profesijų įvairovę, darbo pobūdį, reikalingas kompetencijas ir gebėjimus, darbo įrankius ir įrangą, technologijas, ateities perspektyvas.

Sausio 31 d. 5–8 klasių mokiniai dalyvavo pažintiniuose vizituose mūsų rajono įmonėse, įstaigose, organizacijose. 9-os klasės mokiniai vyko į Rietavo savivaldybę, susipažino su UAB „Plungės Lagūna“ ir UAB „Marmo Arc“. 10-os klasės mokiniams vyko pažintinis vizitas į UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ (Vičiūnai group).

Klasių valandėlių metu mokiniai su klasės vadovais organizavo grįžtamąjį ryšį.

Vizitų ir refleksijos nuorodos čia:

5–8 klasių vizitai į įmones

5 c vizitas į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariatą

8 c išvyka į UAB „Constro“

9 ab – UAB „Plungės lagūna“, dukterinė įmonė „Marmo Arch“, Rietavas

10 a – Vičiūnai ir partneriai, UAB, Plungė

Norime padėkoti visoms įmonėms, įstaigoms, organizacijoms, mokyklos bendruomenei, prisidėjusiems prie mokinių karjeros ugdymo veiklų.