Netradicinės pamokos pradinių klasių mokiniams

Sausio 31 d. pradinių klasių mokiniams vyko netradicinės pamokos. Mokyklos aktų salėje pradinukai dalyvavo integruotoje muzikos pamokoje, kurioje kartu su specialiojo ugdymo centro mokiniais ir jų mokytoja Jurgita Arlauskiene dainavo lietuvių liaudies dainą ,,Lietuvos šalelei“, draugiškai ir smagiai atliko įvairius ritminius pratimus. Taip pat susitiko ir su Plungės visuomenės sveikatos biuro atstove Roberta Šliogeryte, kuri kartu su mokiniais judėjo zumbos ritmu. O dienos pabaigoje mokinukus džiugino Vilniaus Jaunimo teatro spektaklis „Arklio Dominyko meilė“ pagal V. V. Landsbergį.

Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, mokėsi gražaus ir kultūringo bendravimo su mokyklos bendruomene ir atvykusiais svečiais.