2022–2023 m. m. bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių (gimusių 2012 m. ir jaunesnių) zoninėse „KVADRATO“ varžybose Mažeikiuose – III vieta!

2022 m. lapkričio 18 d. Mažeikių „Pavasario“ progimnazijoje vyko Mažeikių, Skuodo, Plungės, Telšių r. bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių (gimusių 2012 m. ir jaunesnių) zoninės „KVADRATO“ varžybos. Mūsų mokyklos pradinukų komanda zoninėse „Kvadrato“ varžybose užėmė III vietą! (vad. mokytoja E. Ubartienė).

Šaunioji zoninių „KVADRATO“ varžybų dalyvių komanda: Justas Drungilas (4a), Aironas Meškauskas (4a), Urtė Laurinavičiutė (4a), Simas Ilginis (4b), Liutauras Luotė (4b), Eironas Leščiauskas (4c), Austėja Simaitytė (4b), Ugnė Jurgaitytė (4b), Guoda Meškauskaitė (4c), Auksė Pakalniškytė (4c), Lėja Stonkutė (3d), Jokūbas Paulauskas (3d).

Sveikiname mokinius bei mokytojus E. Ubartienę ir V. Vaitkų!