DĖL MOKYMO SUTARČIŲ SUDARYMO

Tėvai (globėjai, rūpintojai), liepos 7 d. gavę pranešimą apie vaiko priėmimą į Plungės „Ryto“ pagrindinę mokyklą,  liepos 12 d., 12 val. kviečiami į mokyklą pasirašyti mokymo sutarties.

Tėvai (globėjai, rūpintojai), negalintys atvykti nurodytu laiku dėl pateisinamų priežasčių (ligos, išvykę), apie tai turi informuoti įstaigos direktoriaus pavaduotoją ugdymui elektroniniu paštu (s.petkuviene@ryto.plunge.lm.lt arba skambučiu – telefono Nr.  8 648 62909)  ir susitarti  dėl atvykimo bei dokumentų pateikimo datos.

Primename, kad sudarant mokymo sutartį, tėvai (globėjai, rūpintojai) turi pateikti mokyklai asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir vaiko asmens tapatybės dokumento kopiją, vaiko išsilavinimo pažymėjimą.

Į mokyklą priimant specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus, jų tėvai (globėjai, rūpintojai) turi pateikti specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentus (jų kopijas).