Sėkmės istorijos

Kas yra sėkmė? Tai sunkus darbas, noras siekti, nebijoti suklupti dar ir dar kartą.

Dažnai girdime, kad mes mažas miestelis, ko mes galime pasiekti. Šį mitą mūsų mokyklos mokiniams atvyko paneigti buvę mūsų mokyklos mokiniai, kurie  užaugo, sukūrė savo verslus, tapo žinomais verslininkais, teisėjais. Apie savo profesijos pasirinkimo kelią, veiklą 8-9 klasių mokiniams pasakojo Plungės apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas V. Gasiūnas, UAB „Plungės Lagūna“ generalinis direktorius D. Bieliauskas, UAB „Eurosistema ir Ko“ direktorius V. Ivanauskas, UAB „Redus LT“ savininkas T. Domarkas, UAB  „Vičiūnai ir partneriai“ generalinis direktorius M. Pocius.

Tikimės, kad šių žmonių sėkmės istorijos paskatins mūsų mokinius  siekti savo svajonių, nebijoti rizikuoti. Sėkmė aplanko tuos, kurie žino, ko nori, ir to kantriai siekia.