Kovo 11-osios minėjimas mokykloje

Viena iš svarbiausių datų, kurias mini  mūsų valstybė, tai Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Pradinių klasių mokiniai visą dieną turėjo įdomios veiklos: naudodamiesi išmaniaisiais telefonais, planšetėmis ir programėlėmis skaitančiomis QR kodus, turėjo iššifruoti paslėptus klausimus apie Lietuvą ir išspręsti kryžiažodį. Klasės, kurios įveikė užduotį, buvo apdovanotos Padėkos raštais. Per IT pamokas mokinai kūrė linksmas animacijas, skirtas Lietuvai, ir dovanojo vienas kitam bei savo artimiesiems. Pradinių klasių mokiniai taip pat prisijungė ir prie Ukrainos palaikymo iniciatyvos „Laisvės apyrankės“ ir kartu su mokytojomis kūrė apyrankes. Visų rankytės pasipuošė Lietuvos  ir Ukrainos vėliavų spalvomis.

Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajausti, kad mes, kaip dainuoja M. Mikutavičius, tikrai mylim Lietuvą.

Kovo 11-osios minėjimo akimirkos

Animacijos, skirtos Lietuvai bei Ukrainai