PALAIKOME UKRAINĄ

Nuo ankstyvo vasario 24-osios ryto, kai Rusija pradėjo karą prieš Ukrainą, visų mintys yra kartu su kariaujančiais ukrainiečiais. Palaikymas Ukrainai, kuri šiuo metu gina ne tik savo, bet ir visos Europos laisvę ir demokratiją, suvienijo demokratinį pasaulį kaip niekad.

Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos bendruomenė taip pat neliko abejinga šiems įvykiams. Jau nuo pirmosios karo Ukrainoje dienos, mokykloje jaučiama Ukrainos palaikymo dvasia – mokytojų paraginti mokiniai savo mintis ir palaikymą Ukrainai sudėjo į piešinius ir plakatus, piešė ir klijavo Ukrainos vėliavėles, o  pirmadienį dauguma klasių pirmą pamoką jungėsi prie Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos (LŠMPS) inicijuotos palaikymo Ukrainai akcijos Lietuvos mokyklose ir stebėjo visuotinę istorijos pamoką, skirtą Ukrainos palaikymui ir istorijai. Linkime ukrainiečiams stiprybės ir pergalės.