Skaitymo ugdymo akcija

Paskutinį metų mėnesį mokyklos biblioteka – informacinis centras surengė knygų skaitymo akciją „Ką skaityti?“. Visiems 5–10 klasių mokiniams  pristatytos naujai gautos knygos. Taip pat  buvo priminta apie kai kurias puikias ir visai nepagrįstai pandemijos laikotarpiu primirštas knygas. Mokiniai noriai klausėsi paskaitos apie paauglių problematiką literatūroje vaikams ir jaunimui, po kurios bibliotekos lentynos gerokai ištuštėjo.

Paskutinis mokyklos  pirkinys – kalėdinės knygos mažiesiems 1–4 klasių skaitytojams. Tai tikra dovana žiemos ir švenčių išsiilgusioms širdelėms. Knygos vos per dvi dienas sušokinėjo į mažųjų kuprines ir bus mielai skaitomos.

Mokyklos bibliotekininkės linki, kad skaitymo džiaugsmas lankytų mokinius  ne tik  per atostogas, bet ir visus ateinančius metus.