Šok į tėvų klumpes

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras jau šeštus metus inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Mūsų mokyklai dalyvauti šiame renginyje taip pat tapo tradicija. Šio renginio tikslas – suteikti progą mokiniams artimiau susipažinti su tėvų ar kitų artimųjų  darbovietėmis bei jose dirbančiais įvairių profesijų atstovais, plėtoti savo karjeros kompetencijas, sudaryti sąlygas tėvams įsitraukti į ugdymo procesą.

2021m. gegužės 19–30d. mūsų mokyklos 5–10 klasių mokiniai dalyvavo atvirų durų dienose tėvų darbovietėse. Ne visi mokiniai galėjo nuvykti į tėvelių darbovietes dėl sudėtingos šių metų situacijos, dalis aplankė tėvelių darbovietes virtualiu būdu. Susipažino su artimųjų profesijomis ir karjeros galimybėmis.

Akimirkos iš įvairių organizacijų, kuriose apsilankė mūsų mokyklos mokiniai: