Prezidento G. Nausėdos inicijuota akcija „LAIŠKAS ISTORIJAI“

Nuo Vasario 16-osios iki  Kovo 11-osios „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ drauge su LRT TELEVIZIJA kvietė visos Lietuvos vaikus dalyvauti LR Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotoje akcijoje „Laiškas istorijai“. Vaikai buvo kviečiami su istorinėmis asmenybėmis pasidalinti savo mintimis apie Lietuvos ateitį, padėkoti už ryškiausius darbus Lietuvos herojams ir kūrėjams, papasakoti jiems apie Lietuvą, kurioje gyvename šiandien.

„Ką pasakytumėte Karaliui Mindaugui? Už ką padėkotumėte M. Oginskiui? Kuo jus įkvepia M. K. Čiurlionis? Ką apie šiandieninę Lietuvą papasakotumėte Jonui Basanavičiui arba Vincui Kudirkai?“ – į šiuos ir panašius klausimus atsakyti Lietuvos moksleivius kvietė ši akcija.

Paraginti istorijos mokytojų Jolantos Mieliauskienės ir Virginijos Žutautaitės savo laiškus istorinei Lietuvos asmenybei ar savo mylimam herojui rašė ir mūsų mokyklos mokiniai.

Sveikiname visus su Kovo 11-ąja ir kviečiame paskaityti mokinių mintis.

6, 8 klasių mokinių laiškai.

9–10 klasių mokinių laiškai.