Pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Mokome ir mokomės kartu (bendradarbiaujančios klasės)“

Vasario 12 dieną 1a, 2b, 3c, 4d klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16 d. – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Mokiniai tą dieną prisiminė Lietuvos istoriją, žaidė interaktyvius žaidimus Kahoot, Quizizz programėlėse ir pasitikrino savo žinias. Piešė piešinius, atliko įvairias kūrybines užduotis. Kartu su bendradarbiaujančiais Lietuvos miestų mokiniais pasidarė „Laisvės paukštį“, kuriuo pasipuošė savo namus. Susipažino ir iš arčiau patyrinėjo šimtmečio šriftą „Signato“.

Lietuvos gimtadienis buvo smagus ir aktyvus. Džiaugėmės, kad mūsų mokyklos pradinukai tikrai myli Lietuvą!

Projekto akimirkos