Mokyklos 5–7 klasių mokinių „Pyragai Lietuvos gimtadieniui“

Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šventę, Plungės kultūros centras vasario 16 d. pakvietė plungiškius į tradicines bendruomenines vaišes „Pyragas Lietuvos gimtadieniui“. Tai jau trečią kartą gražia tradicija Plungėje tampanti iniciatyva, sukviečianti visus plungiškius švęsti Lietuvos gimtadienį, raginanti iškepti savo mėgstamą pyragą ir juo pavaišinti visus, susirenkančius į renginį.

Šiais metais dėl karantino vaišės persikėlė į internetinę erdvę, t. y.,  organizatorių – Plungės rajono savivaldybės kultūros centro – Facebook paskyrą, kurioje tarp 352 įvairiausių tortų, pyragų, vyniotinių, keksų ir kitų kepinių savo gaminių nuotraukomis pasidalino  ir mūsų mokyklos mokiniai.

Džiaugiamės jų iniciatyvumu ir kūrybingumu švenčiant svarbią mūsų valstybei šventę, o rezultatais pasigėrėkime ir paskanaukime žiūrėdami nuotraukas.

Technologijų mokytoja Irena Platakienė