Septintokų komanda užėmė III-ią vietą rajoniniame konkurse „Būk pasveikinta, Žemaitija“, Skirtame 2019-iems – Žemaitijos metams paminėti

2019 metų lapkričio mėn. 28 dieną Plungės A.Jucio progimnazijoje vyko rajoninis 5–8 klasių mokinių konkursas „Būk pasveikinta, Žemaitija“, skirtas 2019-iems – Žemaitijos metams paminėti. Konkurse dalyvavo 8 komandos iš Plungės rajono ir Rietavo. Mūsų mokyklai atstovavo komanda „Plungėna“. Komandos nariai pristatė atgimstantį seną medžioklės būdą – sakalininkystę, kuris buvo populiarus ir Žemaitijoje,  dalyvavo protų mūšyje apie Žemaitiją ir  užėmė garbingą III-ią vietą. Komandą sudarė 7 b kl. mokiniai – Vygirdas Narkus, Lukas Valauskas, Andrėja Gulbinaitė, Gabija Morkūnaitė, Ugnė Rogovojutė, Vincentas Adakauskas, Natas Budrys.  Komandą konkursui ruošė istorijos mokytoja Jolanta Mieliauskienė.