TINYCARDS

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra tinycards-2-300x254.png

TINYCARDS – kortelės, skirtos bet kokių dalykų mokymuisi. Linksma vaizdo kortelių programėlė yra nemokama. Kortelių mokymosi metodo pagalba besimokantieji lengviau ir greičiau įsimena bei išmoksta naujų dalykų. Šios programėlės pagalba galima mokytis užsienio kalbų, istorijos, biologijos, geografijos, chemijos ir kitų dalykų. Programėlę galima naudoti tiek pradinių, tiek vyresnių klasių mokiniams.

Prisijungus prie TINYCARDS galite naudotis tiek jau paruoštomis kortelėmis, tiek susikurti savas. Tai patogus, lengvas ir linksmas būdas mokytis, kuris motyvuoja mokinius įsitraukti į mokymąsi naudojant išmaniuosius įrenginius ar kompiuterius. Trumpos pamokėlės yra nenuobodžios ir įtraukiančios.

Naudoti TINYCARDS galite tiek kompiuteriu, tiek išmaniuosiuose įrenginiuose, parsisiuntus programėlę iš GooglePlay bei AppStore.

Trumpa prisijungimo prie TINYCARDS instrukcija:

TINYCARDS prisijungimo INSTRUKCIJA PDF formatu.

Pagrindiniai veiksmai naudojantis programėle:

Pagrindinių veiksmų INSTRUKCIJA PDF formatu.

Jei naudojantis programėlė kiltų klausimų, reikėtų pagalbos ar tiesiog norėtumėte pasidžiaugti savo patirtimi, kreipkitės žinute spausdami mygtuką – KLAUSK 🙂