DUOLINGO PROGRAMĖLĖ, SKIRTA KALBŲ MOKYMUISI

Duolingo – bene pati populiariausia programėlė, skirta kalbų mokymuisi. Šiuo metu siūloma mokytis 45 kalbų. Įvairių lygių pamokose pateikiamos kalbėjimo, klausymo, vertimo ir atsakymo pasirinkimo iš keleto variantų užduotys. Kiekvienas gali mokytis kalbos individualiai pagal savo tempą ir laiką. Taip pat yra galimybė mokytojams sukurti savo virtualią klasę bei įregistruoti joje mokinius, mokytojas gali paskirti užduotis ir stebėti mokinių mokymosi procesą.

Programėlė yra patrauklaus dizaino, o žaidybinimo elementai motyvuoja įsitraukti į mokymąsi , nes, pavyzdžiui, už užduočių atlikimą suteikiami taškai. Programėlė  nemokama.

Nors nėra galimybės rinktis lietuvių kalbos, šią programėlę galima naudoti mokiniams integruojant užsienio kalbas: anglų–rusų, anglų–vokiečių, rusų–vokiečių ir pan.

Programėle galima naudotis internetinėje svetainėje https://www.duolingo.com arba parsisiųsti programėlę į išmaniuosius įrenginius iš Google Play ir App Store svetainių.

Pradėti naudotis DUOLINGO labai paprasta, žiūrėkite vaizdo įrašą:

Prisijungimo prie DUOLINGO svetainės INSTRUKCIJA PDF formatu.

Jei naudojantis programėlė kiltų klausimų, reikėtų pagalbos ar tiesiog norėtumėte pasidžiaugti savo patirtimi, kreipkitės žinute spausdami mygtuką – KLAUSK 🙂