Mados studija „Ažūrė“ tarptautinio mados meno festivalio-konkurso laureatė

2020 m. gruodžio 10 dieną  jau 23 kartą  Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose vyko  Tarptautinis jaunimo mados meno festivalis-konkursas ,,Eko stilius 2020″. Pirmą kartą nuotoliniu būdu organizuotas renginys suteikė plačias galimybes jaunųjų dizainerių kūrybiniam potencialui,  ieškant  inovatyvių pritraukimo ir pateikimo idėjų mados srityje.

Šio projekto tikslas – ,,antrinis dizainas“, tai kūrybos technika, kurią taikant rekonstruojamos naudotos medžiagos (įvairūs audiniai, popierius, polietilenas ir kt.). Tarptautiniam konkursui pateiktos net 24 kolekcijos, tarp jų ir mūsų mokyklos mados studijos „Ažūrė“:

Mūsų mokyklos  kolekcija „Žemaitija“ tapo laureate ir buvo apdovanota už „Geriausią kolekcijos stilistinį vientisumą“. O kolekcija „Dalijos“ pelnė komisijos narių padėką už idėjos perteikimo šiuolaikiškumą.
Plačiau…