Žaidimas, leidžiantis išmėginti save

„Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ žaidime dalyvauju nuo penktos klasės, taigi ir šiais metais nedvejodama nusprendžiau dalyvauti. Dar rugpjūčio mėnesį užpildžiau registracijos anketą ir laukiau pakvietimo. Pirmojo turo filmavimas vyko rugsėjo 23 dieną. Anksčiau į filmavimus manęs palaikyti vykdavo visa klasė, tačiau šiais metais dėl susiklosčiusios situacijos palaikymo komandoje galėjo būti tik penki žmonės. Pirmasis žaidimas nebuvo labai sunkus, nebuvo daug jaudulio, be to, visada pralinksmindavo ir padrąsindavo palaikymo komandos šypsenos. Finalo filmavimas vyko spalio 21 dieną. Jame palaikymo komandoje galėjo būti jau tik vienas žmogus, taigi važiavau su mama. Galbūt dėl mažesnės palaikymo komandos jaudulio buvo daugiau nei prieš tai. Nepaisant to, pavyko atsakyti į pakankamai  daug klausimų ir laimėti žaidimą.