Pradinio ugdymo pažymėjimų įteikimo šventė

Dar pasidžiauk taip skubančia vaikyste.
Pabūk linksmuoliu žiogu ar spalvingu drugeliu.
Nuskris ji tartum vėjas pievomis išdykęs,
Todėl keliauk pirmyn, neatsisuk atgal.

Prabėgo dar vieneri mokslo metai. Šiemet jie – neįprasti. Mokslo metus užbaigėme nuotoliniu būdu. Į išpuoštą kiemelį aidint muzikos garsams, linksmi ir pakilios nuotaikos rinkosi ketvirtų klasių mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, kad galėtų pasidžiaugti ketvirtokų nuopelnais ir pasiekimais. Vyko Pradinio ugdymo pažymėjimų įteikimo šventė.
Mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas pasveikino visus susirinkusius su mokslo metų pabaiga ir palinkėjo gražios bei saugios vasaros. Jis įteikė ketvirtokams Pradinio išsilavinimo pažymėjimus, Padėkos raštus ir simbolines dovanas. Sėkmės linkėjo pirmosios mokytojos – N. Dmitrikovienė, D. Vitkuvienė, I. Šarkauskienė, R. Paulauskienė. Muzikines dovanas skyrė ketvirtų klasių mokiniai. Pradinės mokyklos baigimo proga sveikino ir ketvirtokų tėveliai. Jie padėkojo mokytojams už nuoširdų darbą ugdant jų atžalas.