Tariam: „Gero vėjo!“

Šiemet birželio 19 diena ypatinga visiems moksleiviams – baigėsi neįprasti mokslo metai. O dešimtokams ji dar ypatingesnė. Nuaidėjęs paskutinės pamokos skambutis dešimtų klasių mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir mokyklos vadovus sukvietė į išpuoštą kiemelį, kur 13 valandą prasidėjo šventė – Pagrindinio ugdymo baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonija. Mokyklą paliekantiems dešimtokams skiriamos gražiausios dainos ir šokiai. Sveikinimo ir atsisveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorius S. Ivanauskas, klasių vadovės R. Skroblytė, G. Ačienė, J. Pakarklienė. Ir patys dešimtokai atsisveikindami dėkojo mokytojams, vadovėms, o devintokams surašė ir perskaitė ilgiausią testamentą. Susirinkusiųjų geros emocijos persipynė su saulėtos dienos grožiu.

Gero jums vėjo, mūsų dešimtokai!