Pasitinkant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį

Kovo 10 d. Stalgėnų skyriuje, minint Lietuvos nepriklausomybės  atkūrimo  trisdešimtmetį, lankėsi ,,Misija Sibiras 2019“ dalyvis plungiškis Paulius Gadeikis. Mokiniams buvo įdomu sužinoti  apie ekspedicijos tikslą, jos pasiruošimo etapus, kaip buvo renkama grupė ir ką reikia žinoti prieš iškeliaujant į misiją. Į Kazachstaną išvyko 16 ekspedicijos dalyvių. 10 dienų – tiek truko komandos misija Karagandos apylinkėse. Manoma, kad Kazachstano lageriuose kalėjo nuo 20 iki 80 tūkst. lietuvių. Per 10 dienų ekspedicijos dalyviai ieškojo kapų su lietuviškomis pavardėmis, tokių rasti pavyko net 130. Taip pat lietuvių atminimui įprasminti buvo pastatyti 2 koplytstulpiai ir 1 kryžius. Paulius Gadeikis pasveikino visus su Kovo 11-ąja, kvietė mokinius susimąstyti apie patriotiškumą, pilietiškumą ir nelikti abejingiems Lietuvos istorijai ir praeičiai.