Pradinių klasių mokiniai mini Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

2020 metų  vasario 14 d. mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai iškilmingai minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Šventiškai nusiteikę mokiniai ir mokytojai  sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.  Sveikinimo žodį  tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stepanija Petkuvienė.

„Labai  labai seniai, kai tirpo ir slinko ledynai, vanduo išgraužė slėnius. Susidarė upės, ežerai. Susikūrė kalvos. Lietuvos teritorijoje apsigyveno pirmieji žmonės. Tačiau Lietuvos dar nebuvo…“-  tokiais žodžiais kelionę svarbiais Lietuvai istorijos tarpsniais pradėjo 4d klasės mokiniai ir jų mokytoja Rasita Paulauskienė.

„… Kiekvienas žmogus turi Tėvynę. Mes šiandien turime daug – laisvą Lietuvą.  Puoškime tėvynę savo mažais darbeliais!“ – kvietė 3a klasės mokinės Gabija Gedgaudaitė, Eglė Endriuškaitė, Milena  Navalinskaitė, Fausta Stonytė ir jų mokytoja Reda Godlauskienė.

Susirinkusius savo dainomis džiugino mokyklos jaunučių choras – vadovas Kęstutis Kazlauskas; 3a klasės mokinė Vanesa Gaudutytė; pop choras „Abėcėlė“ – vadovė Romena  Zabielienė; dūdelėmis grojo 3d klasės mokiniai- mokytoja Monika Adomeckytė.

Šokiu šventę puošė 2b klasės mokiniai (jų mokytoja Zita Gedgaudienė),  4c klasės mokiniai (jų mokytoja Irena Šarkauskienė).

2c klasės mokinių šešėlių teatro artistai papasakojo legendą apie Vilniaus įkūrimą. Mokinius ruošė mokytoja Kristina Riaukienė.

Koncerto pabaigoje visi mokiniai ir mokytojai padainavo dainą „Žemėj Lietuvos“.

Akimirkos…