Diena, skirta gimtajai kalbai paminėti

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra lietuviu_k-300x169.jpg

Kovo 27-oji mūsų mokykloje buvo skirta gimtosios kalbos puoselėjimui. Nors kiekvieną dieną stengiamės taisyklingai ir vaizdžiai kalbėti, tądien norėjome gimtajai kalbai pareikšti ypatingą pagarbą. Pamokų metu prisiminėme, kokia sena, graži ir įdomi yra lietuvių kalba. Į parodėles suplaukė 5–10 klasių mokinių rašyti laiškai gimtajai kalbai, jaunųjų poetų kurti akrostichai „Gimtoji kalba“. Klasės valandėlių metu mokiniai žiūrėjo ir aptarė dokumentinį filmą apie J. Tumą-Vaižgantą, rašytoją ir gimtosios kalbos puoselėtoją.  Ši diena dar kartą priminė, kad turime didžiuotis savo kalba ir išsaugoti jos grožį ateinančioms kartoms.