Pirmokų krikštynos

Pirmokų krikštynos mūsų mokykloje jau tapo tradicija. Per keturias savaites jauniausieji mokinukai apsiprato mokykloje, spėjo pažinti draugus ir mokytojus, bet nebuvo tikri Žinių karalystės gyventojai, tikri mokiniai, nes „nepakrikštyti“.

Vaikams šventę organizavo dešimtokai. Apsirengę pasakų veikėjais, jie mažuosius vedžiojo po mokyklą, skyrė įvairias užduotis ir malonius išbandymus. Vaikai žaidė, šoko ir dainavo.

Atlikę jiems skirtas užduotis, pasižadėjo, kad bus stropūs ir darbštūs mokiniai. Vaikus sveikino mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stepanija Petkuvienė.

Dėkojame dešimtokams už šventę ir dovanėles, fondui „Švieskime vaikus“ – už dovanotas knygas, Karnavalinių rūbų salono savininkei Loretai Čiuželienei – už pasakų personažų rūbus.