Šilta ir jauki paroda Vaikų bibliotekoje

Spalio 3 dieną Plungės Vaikų bibliotekos 3 aukšte atidaryta Plungės rajono dailės ir technologijų mokytojų bei jų mokinių kūrybinių darbų paroda.Ši paroda skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti ir yra dovana visiems mokytojams, mokiniams, jų tėveliams ir miesto bendruomenei Tarptautinės mokytojų dienos proga.

Erdvioje ir šviesioje edukacinėje aplinkoje matome įvairių technikų ir skirtingo stiliaus moksleivių ir jų mokytojų kūrybinių darbų, atliktų Plenero-kūrybinių dirbtuvių „Amatų pynė“ metu dar birželio mėnesį.

Malonu, kad gražiomis dainomis – lietuvių liaudies sutartinėmis parodos atidarymą papuošė ir mūsų mokyklos mergaičių ansamblis, vadovaujamas mokytojos Romenos Zabielienės.

Kviečiame visus apsilankyti ir pasidžiaugti mūsų mokyklos mokinių kūrybiniais darbais, kuriuos padėjo sukurti mokytojai I. Platakienė, A. Kudzevičienė, V. Duoblys, V. Stankuvienė. Paroda veiks iki lapkričio 5 dienos.

 Programos „Amatų pynė“ vadovė Irena Platakienė